Pozreli ste sa na svoju kanceláriu a nejako sa vám celý interiér nepozdáva. Rozsiahla rekonštrukcia by bola náročná po finančnej a taktiež po časovej stránke. Ak sa na niečo podobné necítite alebo na to jednoducho nemáte, vyskúšajte niečo iné. Posuvné dvere urobia z každého nudného priestoru, dizajnový interiér, ktorý dokáže ohúriť aj tých najnáročnejších.

Ľudia sediaci v kancelárii s posuvnými dverami za stolom

Montáž posuvných dverí, respektíve aj výmena tých starých, vám nezaberie viac ako deň. Môžete si na to trúfnuť sami alebo osloviť stavebnú firmu. Tej budete musieť síce niečo zaplatiť, no na druhej strane, aj čas sú peniaze, takže svoje rozhodnutie musíte zvážiť sami. Okrem samotných dverí, budete potrebovať aj niekoľko drobností navyše.

 

–          Posuvné systémy – Ak nechcete mať starosti ani v budúcnosti, použite posuvné systémy Milano https://lmmont.sk/kategoria-produktu/posuvne-systemy/milano/

–          Zárubňu – dôkladne si prezrite aktuálnu ponuku zárubní. Tie klasické z kovu sú totiž dnes už prežitkom

–          Prah – ten budete potrebovať len v prípade, že ho pod dverami chcete mať )

–          Náradie –  to budete potrebovať iba v tom prípade, že montáž nových posuvných dverí, budete chcieť zvládnuť na vlastnú päsť.

Ľudia v priestrannej kancelárii s veľkými posuvnými sklenenými dverami

Posuvné dvere majú mnoho výhod. Prvou je ich estetická stránka, o ktorej sme si povedali už na začiatku. Ide o riešenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne, takže sa do kancelárie hodí ako uliate. Druhým pozitívom je šetrenie miesta. Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, otvorené dvere uberajú z miestnosti, v priemere, okolo jedného metra štvorcového, pri dverách s väčšími rozmermi, je to i oveľa viac. Posuvné dvere vás zbavia aj poškodenej omietky v ich okolí. Povedzme si úprimne, komu sa nestalo, že dverami buchol o priľahlú stenu? Popravde asi každému. No a v neposlednom rade, počas leta môžete vetrať bez akýchkoľvek prekážok. Nemusíte zháňať žiadne zarážky alebo dvere podopierať stoličkou.