Shell pre dokonalú ochranu a výkon pre vysokovýkonné vozidlá. Špičková technológia aktívneho čistenia. Shell až päťkrát účinnejšia pri odstraňovaní nánosov zo znečistených motorov ako minerálny olej. Dlhšia ochrana vďaka zvýšenej odolnosti proti oxidácii. Minimalizuje vibrácie a hluk motora. Shell maximálny výkon pre Váš automobil.

shell.jpg

Motorový olej Shell Helix Ultra poskytuje maximálny čistiaci účinok
Pomáha tak dosahovať maximálny výkon a ochranu motora pri zachovaní nízkej spotreby pohonných hmôt (Fuel Economy). V čistom motore môže olej potrebné miesta zaolejovať rýchlejšie, čím motoru poskytuje lepšiu ochranu. Špičkové čistiace schopnosti a šmyková a oxidačná stabilita oleja Shell Helix Diesel Ultra umožňujú oleju využívať jeho vlastnosti po celú dobu výmenného intervalu.

Shell Helix Ultra
Je špeciálne navrhnutý pre vysokovýkonné benzínové motory so vstrekovaním paliva vybavené katalyzátorom a odvetraním kľukovej skrine. Olej spĺňa požiadavky výrobcov pre použitie v náročnej prevádzke a je formulovaný pre rôzne druhy palív, motorov v rôznych podmienkach okolitého prostredia.
Prečo by ste mali používať Shell Helix Ultra:

  • Pri odstraňovaní nánosov je päťkrát účinnejší ako minerálne oleje.
  • Ponúka až o 30% lepšiu ochranu než iné testované syntetické oleje popredných značiek.
  • Vykazuje lepšiu účinnosť paliva a jednoduchší studený štart.
  • Zachováva viskozitné vlastnosti po celú dobu výmenného intervalu oleja.
  • Znižuje odpornosť oleja a tým aj jeho spotrebu a nutnosť doplňovania.
  • Viac dôvodov, prečo používať olej Shell Helix Ultra.

benzina.jpg
Odporúča Scuderia Ferrari
Olej Shell Helix je jediný motorový olej odporúčaný tímom Scuderia Ferrari. Motorový olej Shell Helix je nielen vnútri každého automobilu Ferrari Gran Turismo, ktoré opúšťa Maranello, ale aj v každom monoposte stajne Ferrari pri pretekoch formule 1.